Tallinna Rimi Jalgpalli osavusfestivalil

Hea uudis! Meie kooli õpilased osalesid esimest korda Tallinna Rimi Jalgpalli osavusfestivalil ja nende esitus oli väga silmapaistev.

Meie kooli 3. klassi võistkond tuli võitjaks 1.-3. klasside kategoorias! Meie mängijad näitasid suurepärast osavust ja tehnilist meisterlikkust, mis võimaldas neil võita teisi võistkondi. Võistlus koosnes kolmest harjutusest, kus oli vaja näidata erinevaid oskusi nagu löögid, söödud ja takistused. Meie võistkond oli eriti edukas kahe harjutusega, mis viisid nad lõpuks esikohale.

Võiduka võistkonna koosseis:

• Ksenia Nesterko (3B)
  • Nadezda Tarazevich (3B)
  • Daniel Laur (3B)
  • Niklas Nikolajev (3K)
  • Martin Ševtšuk (3K)
  • Ivan Sokolov (3K)
  • Daniil Kokaulin (3K)

Võistlustel osales ka meie kooli 4.-5. klasside võistkond, kes tegi samuti tubli esituse. Kuigi nad ei jõudnud esikolmikusse, näitasid nad siiski head võitlusvaimu ja suutsid nautida võistluskogemust.

Kogu meie koolipere on väga uhke meie tublide õpilaste saavutuste üle ning soovib neile kõigile edu järgmistel võistlustel.