Õppeprogramm: Erasmus+

Alates 1. märtsist 2022 meie kool osales programmi ERASMUS+ projektis „Metroschools immersed, Virtual reality storytelling by pupils for (ex)changing perspectives in life“.

Selle projekti jooksul meie 6.-7. klasside õpilased tegid VR videoid sõprusest, perekonnast, noorte probleemidest linnas, viisid läbi intervjuud spetsialistidega. Meie õpilased olid ise nendes filmides näitlejad, ise koostasid stsenaariume ning mõtlesid välja küsimusi intervjuude jaoks. Õpilased osalesid viies virtuaalkohtumistes oma eakaaslastega Hollandi ja Türgi partnerkoolidest, et vahetada muljeid seoses projekti ülesannetega.

See projekt lõpeb juunis 2023. Suured tänud selle projekti tegevõpetajale Niina Botina, kes esitas 127 projektivideod ning IT-administraatorile Jevgeni Solunin tehnilise abi eest projekti kohtumiste läbiviimisel. Aktiivse ja eduka osalemise tulemusena kõigis kolmes projekti moodulis olid premeeritud õppereisiga Helsingisse järgmise õpilased: Steblak Veronika, Kuznetsov Maksim, Stetski Viktoria, Hikmatov Javohir, Dubey Dmitri, Pekarski Artjom, Šaab Viktoria, Kokaulin Timur, Anon Evan. Õpilased külastasid Helsingi loomaaeda Korkeasaaril, Sealife muuseumi ning uut raamatukogu. Täname kõiki õpilasi ja õpetajaid kes osalesid projektis.