Mess „Ringmajanduse Roheaed 2023“

1.11.2023 meie kooli esindajad Svetlana Gornostajeva (loodusõpetuse õpetaja) ja Natalja Varkki (kooli projektijuht) külastasid mahukat üritust nagu “„Ringmajanduse Roheaed 2023“, mis toimus Rohelise Pealinna aasta raames Kultuurikatlas. Üritusel esinesid: Keskkonnaagentuuri direktor Taimar Ala, Kliimaministeeriumi asekantsler Ivo Jaanisoo, Fotografiska peakokk Peeter Pihel, Tallinna Jäätmekeskuse juhataja Rein Kalle, Moedisainer ja keskkonnaaktivist Reet Aus ja paljud teised. Üritusel oli võimalus tutvuda kõige uuemate võimalustega ringmajanduse valdkonnas, näiteks: kaasaegsed kiirkompostrid, ringmajanduse põhimõttega teenindussektor, keskkonnasõbralik keemia ja palju muud. Meie kool avastas häid ideid, mida võiks kindlasti kasutusele võtta.