Kooli juubel

Detsembris tähistas meie kool 45.aastapäeva.Kooli juubel- see ei ole ainult ajalooline tähis, vaid võimalus hinnata läbi tehtud tööd, märkida ära neid, kes pühendas oma elu õpilastele ja ka seada tulevikuplaanid.

12.detsembril Mustpeade Majja, meie kooli juubelile, tulid väga austatud külalised: Tallinna valitsuse , Haabersti Linnaosa Valitsuse, Haridusameti esindajad, sõpruskoolide ja lasteaedade direktorid ning meie koostööpartnerid. Õpetajad ja kooli töötajad olid autasustatud tänukirjadega. Kooli direktor, Irina Antonjuk, tänas kollektiivi meeldiva koostöö eest.

18.detsembril Vene Kultuurikeskuse saalis toimus suur pidulik kontsert õpilastele.Kontserdil osalesid Haabersti Vene Gümnaasiumi õpilased.Meie kooride ja tantsustuudio "Graatsia" esinemised olid väga meeldejäävad. Oleme väga tänulikud kõikidele juubeli ürituste korraldajatele ja osalejatele. Täname kõiki klassijuhatajaid, vanemaid ja lapsi, kes nii hästi esinesid meie kontserdil. Täname kõiki, kes sel olulisel päeval olid meiega!

Soovime õitsengut ja edu sulle, meie armas kool!