Jõulupeod

Viimane koolinädal pühade eel oli laste jaoks eriti tore, sest toimusid jõulupeod. Kõige nooremad 1-3.klasside õpilastele näitasid noored näitlejad imelist jõuluetendust, mis rääkis jõulude tähendusest. Hiljem mängiti koos mänge ja Jõuluvana jagas lastele kingitusi.
4.-5. klasside õpilaste jaoks korraldati aga tõeline disko, kus noored said mängida mänge, tantsida ja koos lõbutseda. Tuleb välja, et meie koolis õpivad ikka tõelised tantsustaarid.
Kõige vanemate õpilaste jaoks aga korraldas 10c klassi õpilane Monika Bagel jõuluõhtu. Iga klassi laua alla oli peidetud ülesanne, mida noored pidi õhtu jooksul täitma. Laval tantsiti, tehti filmi, lauldi ja räägiti erinevaid nalju. Õhtu oli naljakas ja väga lõbus.
Soovime kõigile toredat vaheaega ja ilusaid pühi!