понедельник, 6 Июля 2020

KRÕF 2017

Tallinna Ühisgümnaasiumis toimus 11.märtsil 2017 pealinna algklasside õpilaste X Koolirõõmu ja õnne festival “KRÕF”. Osales 17 kollektiivi ja nende hulgas ka Haabersti Vene Gümnaasiumi 3.k klassi 6 õpilast: Polina Karavaieva, Marika Kiltšitskaja, Luka Klymenko, Karina Matiišina, Martin Mölder ja Arina Tarassova looga „Väikse poisi suur mure” Meie õpilaste esinemine läks eriti hästi publikule peale, kuna lapsed olid oma rollid suurepäraselt ära õppinud ja mängisid nagu tõelised näitlejad laval. Trupp sai aukirja ilusa eesti keele ja humoorika teksti lustaka esitamise eest. Luka Klymenko aga oma osatäitmise eest sai eripreemia ja kingituseks kaks raamatut: Mika Keränen „Armand” ja Kertu Vellerind „Kuidas lutikas Leemet Vihmaloigu tänaval Krihveli juures külas käis”.