Tuesday, 17 September 2019

Raamatukogu

Kallid õpilased, õpetajad ja lapsevanemad!
Tere tulemast Haabersti Vene Gümnaasiumi raamatukokku!
Meil on nii laste kui ka täiskasvanute vene, eesti ja välismaine ilukirjandus. Meie lugemissaalis Te võite kasutada teatmekirjandust ja metoodilisi käsiraamatuid, lugeda ajalehti ja ajakirju, ja otsida Teile vajalikku informatsiooni arvutis. Raamatukogus korraldatakse regulaarselt temaatilisi väljapanekuid ja laste piltide näitusi. Lisaks, meil on hubane nurk, kus saab patjadel puhata.
Soovime kõigile külastajatele meeldivaid koosviibimisi meie päikeselises raamatukogus!