Tuesday, 17 September 2019

Noorte foorum “Mina valin” 2017

Я выбираю 2017Märtsi lõpul Haabersti Vene Gümnaasiumis juba kaheksandat korda korraldati noorte foorum “Mina valin”. Foorum on koht, kus peetakse läbirääkimisi, arutletakse tulevikuplaane, sealhulgas ka tulevasi elukutseid. Käesoleval aastal meie foorumis osales 45 õpilast vanematest klassidest erinevatest Tallinna koolidest (Haabersti Vene Gümnaasium, Karjamaa põhikool, Tallinna 53. keskkool, Mahtra põhikool,Tallinna Mustamäe reaalgümnaasium). Paljud õpilased osalesid meie foorumis juba mitu korda.

Sel aastal foorumi osalejad arutlesid arvutitehnoloogia arengut, osalesid kokanduse ja dizaini töötubades. Foorumi lõpul kõik osalejad said aukirju ning kostitamist.

Foorumi läbiviimisel aitasid HVG õpilasesinduse aktivistid: Diana Demidova 10.B, Veronika Razumentova 10.B, Anita Malõševa 10.B, Kristiine Pajussaar 10.B, Nikolai Andrejev 10.А, Timofei Pahomov 10.А ning õpetaja abi - Angelina Kulitšjova.

Loodame, et meie ürituse osalejad on nüüd lihsam valida oma tuleviku kutset.

Julia Bandura
huvijuht