Tuesday, 17 September 2019

Belgia õpilaste viimane visiit

Läheneb lõpule projekt "Migratsioon Euroopas", mis kestab 1.augustist kuni 31.juunini aastal 2014. Meie gümnaasiumi vanemate klasside õpilased ja Belgia linnast Gent Sint Pauluse Instituudist õpilased õppisid ühiskonnaõpetuse- ja ajaloo küsimusi ja kõike seda inglise keeles. Kahe aasta jooksul toimus 4 konverentsi Skypi teel : lapsed tõlkisid artikleid inglise keelde, tegid inimestega, kes peavad ennast emmigrantideks, intervjuusid, ja esitasid enda järeldusi üksteisele. Samuti toimusid õppevahetused. Oktoobris 2012 aastal belgia õpilased oma õpetajate ja direktori saatel külastasid meie kooli, aga oktoobris 2013 aastal üksteist meie üksteist õpilast 10.A ja 11.A külastasid Belgiat.